KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 14.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ561-580, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
3. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 07.04.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004 
2. Mirkku (VRL-13753) - Surutango VH18-018-1051 
3. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu 
4. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 
5. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725 
6. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni
7. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
8. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043
9. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
10. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
11. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
12. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
13. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho
14. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
15. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
16. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
17. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
18. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
19. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
20. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
21. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
22. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
25. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
26. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
27. birdie (VRL-14733) - Krokus
28. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
29. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
30. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Vadelmavohveli 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590 
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783 
3. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504 
5. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
6. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
7. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
9. reibili (VRL-10965) - Herttilän Huurtunut
10. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
11. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
13. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
14. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
15. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
16. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
17. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
18. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
19. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
20. birdie (VRL-14733) - Darktober
21. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
22. birdie (VRL-14733) - Alsatian
23. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
25. birdie (VRL-14733) - Destroyer
26. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
27. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
29. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
30. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 

Luokka 3, CIC1 (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170 
2. birdie (VRL-14733) - Pronin 
3. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira 
4. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
7. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369
8. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
9. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
10. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218
11. birdie (VRL-14733) - Gramarye Fern VH18-141-0010
12. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
13. Aleksi (VRL-10836) - Symphonic Melody VH17-031-0076
14. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
15. Aleksi (VRL-10836) - Mapelpath’s Triangle VH18-031-0142
16. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186
17. dookie (VRL-04373) - Tukkajumala Tuonelasta VH18-018-1441
18. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
19. reibili (VRL-10965) - Hupimeininki
20. Minni (VRL-10337) - Alysha
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Evinja VH18-018-0978
22. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Vaniljakahvi VH18-031-0144
23. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
24. birdie (VRL-14733) - Cleopatra
25. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
26. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
27. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
29. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
30. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277