KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 09.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ551-560, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT

Kutsu päivitetty 22.03.2019 klo 14.32

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
2. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004 
3. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043 
4. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160 
5. Jenny (VRL-12948) - Kiukkuipana VH16-018-0038 
6. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä
7. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
8. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
9. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
10. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
11. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
12. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
13. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
14. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän
15. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
16. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus
17. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Jääkaisla VH17-018-0811
18. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
19. meea (VRL-09844) - Hengenvaaran Talventuoja VH17-018-0296
20. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
22. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
23. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
24. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
25. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
26. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
27. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
28. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kanervakahvi
30. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 
2. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa 
3. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 
4. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021 
6. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
7. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
8. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Tähtivimma VH17-018-1221
9. meea (VRL-09844) - Sippolan Elviira VH16-018-2338
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
11. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
14. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
15. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011
16. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
18. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
19. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
20. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
21. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
22. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
23. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä
24. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
25. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
26. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
27. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
28. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen
29. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917