KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 03.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ551-560, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT

Kutsu päivitetty 22.03.2019 klo 14.32

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä 
2. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160 
3. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 
4. Jenny (VRL-12948) - Kiukkuipana VH16-018-0038 
5. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572 
6. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043
7. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kanervakahvi
9. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
10. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
12. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
13. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
14. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
15. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
16. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
17. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
18. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
20. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
21. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus
22. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
23. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Jääkaisla VH17-018-0811
24. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
25. meea (VRL-09844) - Hengenvaaran Talventuoja VH17-018-0296
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
27. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
28. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
29. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
30. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011 
2. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen 
3. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis 
4. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092 
5. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
6. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
7. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä
8. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
9. meea (VRL-09844) - Sippolan Elviira VH16-018-2338
10. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
12. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
13. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609
14. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
15. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
16. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa
17. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
19. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
20. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Tähtivimma VH17-018-1221
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
22. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
23. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
25. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
26. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
27. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
28. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917