KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 02.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ551-560, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT

Kutsu päivitetty 22.03.2019 klo 14.32

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
2. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Jääkaisla VH17-018-0811 
3. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820 
4. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219 
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
6. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
7. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
8. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
9. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kanervakahvi
12. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
13. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
14. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
15. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
16. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
17. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
18. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä
19. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
20. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
21. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043
22. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
23. meea (VRL-09844) - Hengenvaaran Talventuoja VH17-018-0296
24. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
25. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
26. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
28. Jenny (VRL-12948) - Kiukkuipana VH16-018-0038
29. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus
30. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. meea (VRL-09844) - Sippolan Elviira VH16-018-2338 
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783 
3. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249 
4. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504 
6. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa
7. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
10. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
11. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
13. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen
14. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
15. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Tähtivimma VH17-018-1221
16. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä
17. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
18. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
19. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011
20. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
21. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
22. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
23. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis
24. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
25. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
26. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
27. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
28. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
29. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917