KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 06.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ541-550, alla olevassa muodossa:

Luokka [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.02.2018 klo 22.25

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 
3. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725 
4. Jenna S. (VRL-00766) - Matilda J&K VH17-027-0089 
5. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156 
6. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
7. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
8. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
9. sarqquu (VRL-04374) - Roudanluja VH18-018-1700
10. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous VH19-018-0120
11. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele
13. sarqquu (VRL-04374) - Kristallikyynel VH18-018-1699
14. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
15. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
16. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
18. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
19. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
20. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
21. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
23. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake Jimmy Dean J&K VH18-027-0013
24. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
26. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019
27. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
29. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
30. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019 
2. Jenna S. (VRL-00766) - Matilda J&K VH17-027-0089 
3. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki 
4. Jannica (VRL-04799) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili 
6. Jannica (VRL-04799) - Adinan Tähtianis VH17-018-0617
7. Decne (VRL-00785) - Siljan Laatulinnea VH06-018-9605
8. jodochus (VRL-01544) - Kosmonavt
9. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-000
10. Tanja (VRL-07777) - Sierra Arashi xx VH18-006-0425
11. jodochus (VRL-01544) - Serzant
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
13. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
14. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
15. jodochus (VRL-01544) - Jalina
16. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
18. Decne (VRL-00785) - Mielitietty VH19-018-0128
19. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
20. Tanja (VRL-07777) - Sierra White Ink x VH18-034-0025
21. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
22. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kanervakahvi
24. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake Jimmy Dean J&K VH18-027-0013
25. Jannica (VRL-04799) - Riimuvaaran Hemuli VH19-018-0212
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia
27. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
28. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
29. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
30. Tanja (VRL-07777) - C Mightoak VH06-006-8347