KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 03.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ541-550, alla olevassa muodossa:

Luokka [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.02.2018 klo 22.25

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Roudanluja VH18-018-1700 
2. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004 
3. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
4. Jenna S. (VRL-00766) - Matilda J&K VH17-027-0089 
5. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228 
6. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
8. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
9. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous VH19-018-0120
10. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
11. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139
12. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
13. sarqquu (VRL-04374) - Kristallikyynel VH18-018-1699
14. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hirvitys
16. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
18. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
19. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
20. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215
21. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
22. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019
23. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
24. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake Jimmy Dean J&K VH18-027-0013
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele
26. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
27. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
29. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
30. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 
2. Tanja (VRL-07777) - C Mightoak VH06-006-8347 
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768 
4. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324 
5. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-000 
6. jodochus (VRL-01544) - Serzant
7. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
8. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019
9. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake Jimmy Dean J&K VH18-027-0013
10. Jannica (VRL-04799) - Adinan Tähtianis VH17-018-0617
11. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
12. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
13. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
14. jodochus (VRL-01544) - Jalina
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia
16. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
18. Decne (VRL-00785) - Siljan Laatulinnea VH06-018-9605
19. Jannica (VRL-04799) - Riimuvaaran Hemuli VH19-018-0212
20. jodochus (VRL-01544) - Kosmonavt
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
23. Decne (VRL-00785) - Mielitietty VH19-018-0128
24. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki
25. Tanja (VRL-07777) - Sierra White Ink x VH18-034-0025
26. Jannica (VRL-04799) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
27. Jenna S. (VRL-00766) - Matilda J&K VH17-027-0089
28. Tanja (VRL-07777) - Sierra Arashi xx VH18-006-0425
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kanervakahvi
30. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028