KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 24.11.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.10.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ511-540, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
3. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.10.2018 klo 15.16

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684 
2. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364 
3. jabberjinx (VRL-13570) - Aurora of Lies VH18-031-0307 
4. birdie (VRL-14733) - Radiation 
5. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104 
6. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137
7. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052
8. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492
9. Laura (VRL-11124) - Syrjän Marrasmagia
10. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514
12. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600
16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
17. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
18. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Taifuunimanaus
19. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
20. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
21. dookie (VRL-04373) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
23. birdie (VRL-14733) - Gerda
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
25. Dimma (VRL-08204) - Huvin Pahanpuhuri VH18-018-0419
26. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
27. Laura (VRL-11124) - Riikinnevan Villasta!
28. Hazel (VRL-14333) - Leonia
29. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
30. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
2. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
3. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
4. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka 
5. Jannica (VRL-04799) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626 
6. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
7. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
8. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
9. Jannica (VRL-04799) - Tyson B VH16-028-0171
10. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
11. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
12. half (VRL-11734) - Saleh Diego ox VH12-003-0896
13. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
14. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa
15. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
16. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahima Aszeem VH18-003-0201
18. Jannica (VRL-04799) - Ron Rafael B VH16-028-0170
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
20. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
21. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
22. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
23. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
24. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
25. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
26. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
27. Tanja (VRL-07777) - Glaucio Bunnystalker xx VH05-006-9946
28. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
30. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 

Luokka 3, Helppo (30 osallistujaa)
1. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509 
2. Jannica (VRL-04799) - Gingershot VH17-027-0013 
3. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus 
4. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki 
5. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
6. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
7. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
8. Jannica (VRL-04799) - Noel Wicked Soul VH16-027-0207
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
10. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
11. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
12. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
13. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
15. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
16. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu
17. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
18. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312
19. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661
20. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
21. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
22. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
23. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
24. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
25. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649
26. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136
27. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
28. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
29. half (VRL-11734) - Half's ​Achara VH18-001-0059
30. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465