KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 22.11.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.10.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ511-540, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
3. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.10.2018 klo 15.16

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Laura (VRL-11124) - Syrjän Marrasmagia 
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514 
3. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684 
4. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
5. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052 
6. jabberjinx (VRL-13570) - Aurora of Lies VH18-031-0307
7. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
8. Dimma (VRL-08204) - Huvin Pahanpuhuri VH18-018-0419
9. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
10. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Taifuunimanaus
11. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
12. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
14. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
15. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
17. dookie (VRL-04373) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471
18. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
19. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
20. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
21. birdie (VRL-14733) - Radiation
22. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492
23. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600
26. Hazel (VRL-14333) - Leonia
27. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
28. birdie (VRL-14733) - Gerda
29. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137
30. Laura (VRL-11124) - Riikinnevan Villasta!

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
2. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092 
3. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
4. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
5. Jannica (VRL-04799) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626 
6. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
7. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
8. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
9. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa
10. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
11. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
13. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä
14. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
16. Jannica (VRL-04799) - Ron Rafael B VH16-028-0170
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
18. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
19. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
20. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka
21. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
22. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
23. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
24. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651
25. Jannica (VRL-04799) - Tyson B VH16-028-0171
26. Tanja (VRL-07777) - Glaucio Bunnystalker xx VH05-006-9946
27. half (VRL-11734) - Saleh Diego ox VH12-003-0896
28. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
29. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahima Aszeem VH18-003-0201
30. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349 

Luokka 3, Helppo (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
3. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
4. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935 
5. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
6. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu
7. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
9. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
10. Jannica (VRL-04799) - Gingershot VH17-027-0013
11. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
12. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
13. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
14. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
15. half (VRL-11734) - Half's ​Achara VH18-001-0059
16. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
17. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
18. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136
19. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
20. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
21. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
22. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
23. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649
24. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
25. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661
26. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
27. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
28. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
29. Jannica (VRL-04799) - Noel Wicked Soul VH16-027-0207
30. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö