KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 18.11.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.10.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ511-540, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
3. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.10.2018 klo 15.16

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492 
2. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
3. dookie (VRL-04373) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
4. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052 
5. birdie (VRL-14733) - Gerda 
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
7. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137
8. Laura (VRL-11124) - Riikinnevan Villasta!
9. birdie (VRL-14733) - Radiation
10. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
11. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Taifuunimanaus
12. jabberjinx (VRL-13570) - Aurora of Lies VH18-031-0307
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514
17. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
18. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
19. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
20. Laura (VRL-11124) - Syrjän Marrasmagia
21. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
22. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
23. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
24. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
25. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
26. Dimma (VRL-08204) - Huvin Pahanpuhuri VH18-018-0419
27. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
28. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
29. Hazel (VRL-14333) - Leonia
30. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
2. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 
3. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905 
5. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
6. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
7. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä
8. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa
9. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
10. Jannica (VRL-04799) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626
11. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
12. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
13. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
14. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
15. Jannica (VRL-04799) - Tyson B VH16-028-0171
16. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
17. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
18. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
20. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
21. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
22. Jannica (VRL-04799) - Ron Rafael B VH16-028-0170
23. Tanja (VRL-07777) - Glaucio Bunnystalker xx VH05-006-9946
24. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035
25. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
26. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
27. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
29. half (VRL-11734) - Saleh Diego ox VH12-003-0896
30. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahima Aszeem VH18-003-0201 

Luokka 3, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Gingershot VH17-027-0013 
2. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
3. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988 
4. half (VRL-11734) - Half's ​Achara VH18-001-0059 
5. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
6. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu
7. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
8. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
9. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki
10. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
11. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
12. Jannica (VRL-04799) - Noel Wicked Soul VH16-027-0207
13. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
15. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
16. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
17. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
18. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312
19. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
20. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
21. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
22. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136
23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
24. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
25. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
26. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
27. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
28. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649
29. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
30. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502