KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 15.11.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.10.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ511-540, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
3. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.10.2018 klo 15.16

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514 
2. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Taifuunimanaus 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
4. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
5. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
6. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
8. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492
9. jabberjinx (VRL-13570) - Aurora of Lies VH18-031-0307
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
11. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
12. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600
14. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052
15. Laura (VRL-11124) - Riikinnevan Villasta!
16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
17. Hazel (VRL-14333) - Leonia
18. Dimma (VRL-08204) - Huvin Pahanpuhuri VH18-018-0419
19. birdie (VRL-14733) - Radiation
20. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
21. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
23. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
24. birdie (VRL-14733) - Gerda
25. dookie (VRL-04373) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471
26. Laura (VRL-11124) - Syrjän Marrasmagia
27. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
28. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137
29. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
30. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349 
2. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka 
3. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
5. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
6. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
7. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
8. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
9. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
10. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
11. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahima Aszeem VH18-003-0201
12. half (VRL-11734) - Saleh Diego ox VH12-003-0896
13. Tanja (VRL-07777) - Glaucio Bunnystalker xx VH05-006-9946
14. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa
15. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651
16. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
17. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
18. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035
19. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
20. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
22. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
23. Jannica (VRL-04799) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626
24. Jannica (VRL-04799) - Tyson B VH16-028-0171
25. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
26. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
27. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
29. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
30. Jannica (VRL-04799) - Ron Rafael B VH16-028-0170 

Luokka 3, Helppo (30 osallistujaa)
1. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257 
2. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
3. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
4. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509 
5. half (VRL-11734) - Half's ​Achara VH18-001-0059 
6. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
7. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
8. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
9. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649
10. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
12. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
13. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
14. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
15. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki
16. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
17. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312
18. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
19. Jannica (VRL-04799) - Noel Wicked Soul VH16-027-0207
20. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
21. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
22. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
23. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
24. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu
25. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136
26. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
27. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661
28. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
29. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
30. Jannica (VRL-04799) - Gingershot VH17-027-0013