KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 14.11.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.10.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ511-540, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
3. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.10.2018 klo 15.16

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364 
2. Dimma (VRL-08204) - Huvin Pahanpuhuri VH18-018-0419 
3. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514 
5. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
6. Hazel (VRL-14333) - Leonia
7. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
8. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
9. birdie (VRL-14733) - Gerda
10. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
11. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
12. Laura (VRL-11124) - Syrjän Marrasmagia
13. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
14. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052
15. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
17. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
20. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
22. jabberjinx (VRL-13570) - Aurora of Lies VH18-031-0307
23. Laura (VRL-11124) - Riikinnevan Villasta!
24. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
25. birdie (VRL-14733) - Radiation
26. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
27. dookie (VRL-04373) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471
28. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492
29. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
30. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Taifuunimanaus 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
3. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273 
4. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
5. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa 
6. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahima Aszeem VH18-003-0201
7. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
8. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
9. half (VRL-11734) - Saleh Diego ox VH12-003-0896
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
13. Jannica (VRL-04799) - Tyson B VH16-028-0171
14. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka
15. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
16. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä
17. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
18. Jannica (VRL-04799) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626
19. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
20. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
21. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
23. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
24. Jannica (VRL-04799) - Ron Rafael B VH16-028-0170
25. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
26. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651
27. Tanja (VRL-07777) - Glaucio Bunnystalker xx VH05-006-9946
28. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
29. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
30. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 

Luokka 3, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
2. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
3. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 
4. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935 
5. Jannica (VRL-04799) - Gingershot VH17-027-0013 
6. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu
7. half (VRL-11734) - Half's ​Achara VH18-001-0059
8. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649
9. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661
10. Jannica (VRL-04799) - Noel Wicked Soul VH16-027-0207
11. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
13. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
14. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
15. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
16. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
17. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
18. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
19. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
20. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
21. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
22. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
23. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
24. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
26. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
27. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
28. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki
29. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
30. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus