KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 10.11.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.10.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ511-540, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
3. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 24.10.2018 klo 15.16

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Taifuunimanaus 
2. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
3. Hazel (VRL-14333) - Leonia 
4. Laura (VRL-11124) - Syrjän Marrasmagia 
5. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052 
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514
7. Laura (VRL-11124) - Riikinnevan Villasta!
8. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
9. dookie (VRL-04373) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471
10. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
11. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
12. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
14. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492
15. Dimma (VRL-08204) - Huvin Pahanpuhuri VH18-018-0419
16. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
17. jabberjinx (VRL-13570) - Aurora of Lies VH18-031-0307
18. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
19. birdie (VRL-14733) - Radiation
20. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
21. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137
22. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
23. birdie (VRL-14733) - Gerda
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600
25. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
26. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
28. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
30. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273 
2. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 
3. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
4. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648 
5. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa 
6. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
7. Jannica (VRL-04799) - Tyson B VH16-028-0171
8. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
9. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
10. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
11. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
12. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
14. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
15. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
16. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahima Aszeem VH18-003-0201
17. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Immoraali VH18-018-0905
19. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
20. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
22. Jannica (VRL-04799) - Ron Rafael B VH16-028-0170
23. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka
24. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä
25. half (VRL-11734) - Saleh Diego ox VH12-003-0896
26. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
28. Jannica (VRL-04799) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626
29. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035
30. Tanja (VRL-07777) - Glaucio Bunnystalker xx VH05-006-9946 

Luokka 3, Helppo (30 osallistujaa)
1. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509 
2. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö 
3. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
4. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
5. Jannica (VRL-04799) - Noel Wicked Soul VH16-027-0207 
6. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
8. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312
9. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
10. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
11. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649
12. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
13. half (VRL-11734) - Half's ​Achara VH18-001-0059
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
15. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
16. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
17. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
18. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki
19. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
20. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136
21. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
22. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
23. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu
24. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
25. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
26. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
27. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki
28. Jannica (VRL-04799) - Gingershot VH17-027-0013
29. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
30. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988