KERJ Kenttäratsastuskilpailut 28.07.2018


Kilpailupäivä: 28.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ481-510, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 26.06.2018 klo 13.09

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Tuulentaitaja 
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154 
3. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Nokitinami VH18-018-1194 
4. sarqquu (VRL-04374) - Tulitoteemi 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
6. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Tähtihetki VH15-018-0365
7. Lissu T. (VRL-12701) - Leijonajumalatar
8. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
9. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
10. Kida (VRL-08368) - Lorun Romulus VH18-018-1225
11. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
12. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
13. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
14. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
15. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
16. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
17. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
18. Pinja (VRL-13811) - Kadotettu Herttaässä VH17-018-0529
19. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
20. Lissu T. (VRL-12701) - Sielikkösotku
21. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunakohva
23. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Hopeinen VH16-018-2270
24. Pinja (VRL-13811) - Adinan Myymälävaras VH17-018-0534
25. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
26. sarqquu (VRL-04374) - Haamutohtori
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
28. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
29. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
30. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. melba (VRL-05772) - Kapinan Tintiaani VH17-018-0641 
2. Pinja (VRL-13811) - Hengenvaaran Voittaja VH17-018-0541 
3. Cannabia (VRL-00033) - Turmeltajan Kepulikonsti VH18-018-1201 
4. melba (VRL-05772) - Terapiahiiri 
5. sarqquu (VRL-04374) - Jupina 
6. reibili (VRL-10965) - Duanin Pakkaslumi
7. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
8. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
9. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
10. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202
11. Humutin (VRL-14618) - Hicotus VH18-018-1198
12. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
13. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
14. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
15. Lissu T. (VRL-12701) - Tervalieko
16. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864
17. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
18. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
19. Lissu T. (VRL-12701) - Joutsensurma
20. sarqquu (VRL-04374) - Markiisitar
21. Jenny (VRL-12948) - Kiukkuipana VH16-018-0038
22. sarqquu (VRL-04374) - Kiiltokuvatyttö
23. melba (VRL-05772) - Moon Welho
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kinuskikissa
25. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
26. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
28. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
29. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
30. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Piruhiillos VH17-018-1033