KERJ Kenttäratsastuskilpailut 27.07.2018


Kilpailupäivä: 27.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ481-510, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 26.06.2018 klo 13.09

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Nokitinami VH18-018-1194 
2. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
3. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Tähtihetki VH15-018-0365 
4. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
5. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242 
6. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
7. sarqquu (VRL-04374) - Tuulentaitaja
8. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
9. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Hopeinen VH16-018-2270
10. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
11. sarqquu (VRL-04374) - Haamutohtori
12. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
14. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
15. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
16. Kida (VRL-08368) - Lorun Romulus VH18-018-1225
17. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
18. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
19. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
20. Lissu T. (VRL-12701) - Leijonajumalatar
21. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
22. sarqquu (VRL-04374) - Tulitoteemi
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
24. Pinja (VRL-13811) - Adinan Myymälävaras VH17-018-0534
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunakohva
26. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104
27. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
28. Lissu T. (VRL-12701) - Sielikkösotku
29. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
30. Pinja (VRL-13811) - Kadotettu Herttaässä VH17-018-0529 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048 
2. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202 
3. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
4. melba (VRL-05772) - Terapiahiiri 
5. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100 
6. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864
7. sarqquu (VRL-04374) - Markiisitar
8. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
9. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
10. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
11. Cannabia (VRL-00033) - Turmeltajan Kepulikonsti VH18-018-1201
12. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
13. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
14. Humutin (VRL-14618) - Hicotus VH18-018-1198
15. sarqquu (VRL-04374) - Jupina
16. Jenny (VRL-12948) - Kiukkuipana VH16-018-0038
17. Lissu T. (VRL-12701) - Joutsensurma
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kinuskikissa
19. Pinja (VRL-13811) - Hengenvaaran Voittaja VH17-018-0541
20. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
21. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
22. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Piruhiillos VH17-018-1033
23. melba (VRL-05772) - Moon Welho
24. sarqquu (VRL-04374) - Kiiltokuvatyttö
25. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Pakkaslumi
28. Lissu T. (VRL-12701) - Tervalieko
29. melba (VRL-05772) - Kapinan Tintiaani VH17-018-0641
30. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051