KERJ Kenttäratsastuskilpailut 17.07.2018


Kilpailupäivä: 17.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ481-510, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 26.06.2018 klo 13.09

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Tähtihetki VH15-018-0365 
2. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
3. Pinja (VRL-13811) - Adinan Myymälävaras VH17-018-0534 
4. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104 
5. Kida (VRL-08368) - Lorun Romulus VH18-018-1225 
6. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
7. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
8. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
9. sarqquu (VRL-04374) - Tuulentaitaja
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunakohva
11. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
13. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
14. sarqquu (VRL-04374) - Tulitoteemi
15. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
16. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138
17. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Hopeinen VH16-018-2270
18. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
19. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
20. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
22. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
23. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Nokitinami VH18-018-1194
24. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
25. Pinja (VRL-13811) - Kadotettu Herttaässä VH17-018-0529
26. Lissu T. (VRL-12701) - Leijonajumalatar
27. sarqquu (VRL-04374) - Haamutohtori
28. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
29. Lissu T. (VRL-12701) - Sielikkösotku
30. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Jupina 
2. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509 
3. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178 
4. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169 
5. sarqquu (VRL-04374) - Kiiltokuvatyttö 
6. melba (VRL-05772) - Kapinan Tintiaani VH17-018-0641
7. reibili (VRL-10965) - Duanin Pakkaslumi
8. Humutin (VRL-14618) - Hicotus VH18-018-1198
9. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
10. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202
11. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
12. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
13. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
14. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864
15. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
16. melba (VRL-05772) - Terapiahiiri
17. melba (VRL-05772) - Moon Welho
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kinuskikissa
19. Pinja (VRL-13811) - Hengenvaaran Voittaja VH17-018-0541
20. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
21. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
22. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Piruhiillos VH17-018-1033
23. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
24. Jenny (VRL-12948) - Kiukkuipana VH16-018-0038
25. Cannabia (VRL-00033) - Turmeltajan Kepulikonsti VH18-018-1201
26. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
27. sarqquu (VRL-04374) - Markiisitar
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
29. Lissu T. (VRL-12701) - Joutsensurma
30. Lissu T. (VRL-12701) - Tervalieko