KERJ Kenttäratsastuskilpailut 10.07.2018


Kilpailupäivä: 10.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ481-510, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 26.06.2018 klo 13.09

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
2. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104 
3. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Tähtihetki VH15-018-0365 
4. sarqquu (VRL-04374) - Tuulentaitaja 
5. sarqquu (VRL-04374) - Haamutohtori 
6. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
8. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
10. Crimis (VRL-10480) - Hiiveen Hiano VH18-018-0648
11. Pinja (VRL-13811) - Kadotettu Herttaässä VH17-018-0529
12. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
13. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
14. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
15. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
16. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
17. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
18. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
19. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
20. Kida (VRL-08368) - Lorun Romulus VH18-018-1225
21. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunakohva
23. Pinja (VRL-13811) - Adinan Myymälävaras VH17-018-0534
24. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Hopeinen VH16-018-2270
25. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
26. Lissu T. (VRL-12701) - Sielikkösotku
27. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Nokitinami VH18-018-1194
28. Lissu T. (VRL-12701) - Leijonajumalatar
29. sarqquu (VRL-04374) - Tulitoteemi
30. Tanja (VRL-07777) - Bancyette Brima BLS VH06-031-6138 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
2. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 
3. melba (VRL-05772) - Kapinan Tintiaani VH17-018-0641 
4. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257 
5. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Joutsensurma
7. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202
8. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
9. Cannabia (VRL-00033) - Turmeltajan Kepulikonsti VH18-018-1201
10. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
11. melba (VRL-05772) - Moon Welho
12. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
13. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864
14. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
15. sarqquu (VRL-04374) - Jupina
16. melba (VRL-05772) - Terapiahiiri
17. Pinja (VRL-13811) - Hengenvaaran Voittaja VH17-018-0541
18. reibili (VRL-10965) - Duanin Pakkaslumi
19. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
20. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
22. Lissu T. (VRL-12701) - Tervalieko
23. sarqquu (VRL-04374) - Markiisitar
24. sarqquu (VRL-04374) - Kiiltokuvatyttö
25. Humutin (VRL-14618) - Hicotus VH18-018-1198
26. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
27. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Piruhiillos VH17-018-1033
28. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
29. Jenny (VRL-12948) - Kiukkuipana VH16-018-0038
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kinuskikissa