KERJ Kenttäratsastuskilpailut 24.05.2017


Kilpailupäivä: 24.05.2017
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.05.2017
Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 40 osallistujaa/luokka.
4 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ411-430, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 39/40 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 34/40 TULOKSET!
3. CIC1 (avoin kaikille) 37/40 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.05.2017 klo 13.40

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (avoin kaikille) (39 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582 
2. PJ (VRL-14469) - Saippuaprinssi 
3. Jannica (VRL-04799) - Strawberry Jade VH16-022-0009 
4. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Tiuku VH16-018-2611 
5. Jenny (VRL-12948) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131 
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen VH17-018-0216 
7. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
8. Jannica (VRL-04799) - Huvitutin Talvipakkanen VH16-018-1595
9. Mette (VRL-13589) - 22nd Century
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
11. narri (VRL-06046) - Vieno Viettelys
12. Anne (VRL-06858) - Virmalan Viima VH16-018-1918
13. Mette (VRL-13589) - 27 Tropical Pineapples
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Himalaja VH17-018-0458
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Taikajuoma VH17-018-0758
16. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
17. Mette (VRL-13589) - 26 Reasons to Date Me
18. narri (VRL-06046) - Kuuralehdon Karnevaali
19. Mette (VRL-13589) - 24 Shades of Blonde
20. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
21. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
23. Ireth (VRL-03777) - Genheit Deiniel VH15-022-0063
24. mori-mori (VRL-11325) - Viikatevalkeat VH17-018-0208
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
26. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva VH16-018-2419
27. mori-mori (VRL-11325) - Mielikuoli VH16-018-0146
28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini VH17-018-0202
29. Jenny (VRL-12948) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
30. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
31. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jäälintu VH17-018-0606
33. narri (VRL-06046) - Kanervasavu
34. Hapero (VRL-06115) - Viisikon Hajamieli VH17-018-0656
35. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Hallanvaara
36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kanttarelli VH16-018-2340
37. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Jänisjahti VH16-018-2458
38. narri (VRL-06046) - Harmorhia
39. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Kaskivelho VH17-018-0550 

Luokka 2, Helppo (avoin kaikille) (34 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Hengenvaaran Mokka VH16-018-1337 
2. felissa (VRL-04000) - Hittavainen VH17-018-0670 
3. Veera R. (VRL-10735) - Aaveen Pakokauhu VH16-018-0859 
4. Mette (VRL-13589) - Vaniljataivas 
5. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu 
6. Enni (VRL-09601) - Maakahinen VH17-018-0848
7. Veera R. (VRL-10735) - Oopstherewasanerror VH15-006-0402
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Undercover VH15-026-0014
9. yaren (VRL-04468) - Vinhama VH17-018-0522
10. Tierra (VRL-02841) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129
11. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
12. Jenny (VRL-12948) - Varkaanvalkea VH16-018-1446
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huima VH17-018-0823
14. yaren (VRL-04468) - Vähäpellon Nokiriekko VH17-018-0173
15. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
16. Jannica (VRL-04799) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012
17. Mette (VRL-13589) - Smile with Style Wolf
18. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
19. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Riimitys VH17-018-0170
20. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
21. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448
22. Saila (VRL-05775) - Romaine Ly
23. narri (VRL-06046) - Lapinleimu
24. Enni (VRL-09601) - Laulukiero VH17-018-0608
25. Veera R. (VRL-10735) - Varpulammen James Bond VH16-018-2767
26. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaara Siperia VH17-018-0844
28. Veera R. (VRL-10735) - Hiprakan Hullunmylly VH16-018-2813
29. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
30. Enni (VRL-09601) - Suvikannel VH17-018-0849
31. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Torkku VH17-018-0822
32. Jenny (VRL-12948) - Ventoksen Haamusuklaa VH14-018-2035
33. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
34. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Hapsiainen VH17-018-0168 

Luokka 3, CIC1 (avoin kaikille) (37 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Poniniemen End of Thunder VH16-027-0077 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Utu VH17-018-0846 
3. mori-mori (VRL-11325) - Kalmaliljoja VH17-018-0686 
4. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754 
5. mori-mori (VRL-11325) - Kaaheen Kipinäherkkä VH17-018-0685 
6. mori-mori (VRL-11325) - Pähkinäallergia VH16-018-2028 
7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
8. Tirppa (VRL-01317) - Kärmeniemen Knölsvan
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Norriska VH17-018-0843
10. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Haamuviili
11. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Vilu VH16-018-1650
12. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Topias VH17-018-0845
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
15. felissa (VRL-04000) - Varismäen Vilmiira VH17-018-0736
16. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
17. Anniina N. (VRL-09182) - Paperisiipi VH17-018-0874
18. Tirppa (VRL-01317) - Runon Melviira
19. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
20. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Mintti
21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119
22. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
23. Jenny (VRL-12948) - Tarinankertoja VH15-018-0356
24. Eenu (VRL-13600) - Hattuvaaran Vilperi
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
26. Veera R. (VRL-10735) - Kürdun Kiazna VH15-066-0071
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sudensielu VH17-018-0824
28. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
29. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
30. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
31. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
32. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
33. Mette (VRL-13589) - Jarl
34. Veera R. (VRL-10735) - Goldway Letisha VH12-066-0073
35. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
36. Eenu (VRL-13600) - Huithapeli
37. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Kirosanakirja