KERJ Kenttäratsastuskilpailut 21.05.2017


Kilpailupäivä: 21.05.2017
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.05.2017
Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 40 osallistujaa/luokka.
4 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ411-430, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 39/40 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 34/40 TULOKSET!
3. CIC1 (avoin kaikille) 37/40 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.05.2017 klo 13.40

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (avoin kaikille) (39 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Tiuku VH16-018-2611 
2. PJ (VRL-14469) - Saippuaprinssi 
3. narri (VRL-06046) - Harmorhia 
4. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549 
5. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Kaskivelho VH17-018-0550 
6. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
7. Hapero (VRL-06115) - Viisikon Hajamieli VH17-018-0656
8. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
9. Anne (VRL-06858) - Virmalan Viima VH16-018-1918
10. Mette (VRL-13589) - 24 Shades of Blonde
11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen VH17-018-0216
12. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Taikajuoma VH17-018-0758
14. Mette (VRL-13589) - 27 Tropical Pineapples
15. Jannica (VRL-04799) - Strawberry Jade VH16-022-0009
16. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
17. Mette (VRL-13589) - 26 Reasons to Date Me
18. mori-mori (VRL-11325) - Mielikuoli VH16-018-0146
19. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
20. Ireth (VRL-03777) - Genheit Deiniel VH15-022-0063
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jäälintu VH17-018-0606
22. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini VH17-018-0202
23. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva VH16-018-2419
24. Mette (VRL-13589) - 22nd Century
25. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Jänisjahti VH16-018-2458
26. Jannica (VRL-04799) - Huvitutin Talvipakkanen VH16-018-1595
27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Hallanvaara
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
29. Jenny (VRL-12948) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Himalaja VH17-018-0458
31. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kanttarelli VH16-018-2340
32. Jenny (VRL-12948) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
33. narri (VRL-06046) - Kuuralehdon Karnevaali
34. narri (VRL-06046) - Kanervasavu
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
36. mori-mori (VRL-11325) - Viikatevalkeat VH17-018-0208
37. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
38. narri (VRL-06046) - Vieno Viettelys
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582 

Luokka 2, Helppo (avoin kaikille) (34 osallistujaa)
1. Veera R. (VRL-10735) - Oopstherewasanerror VH15-006-0402 
2. felissa (VRL-04000) - Hittavainen VH17-018-0670 
3. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448 
4. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607 
5. Enni (VRL-09601) - Maakahinen VH17-018-0848 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaara Siperia VH17-018-0844
7. Veera R. (VRL-10735) - Aaveen Pakokauhu VH16-018-0859
8. Jenny (VRL-12948) - Ventoksen Haamusuklaa VH14-018-2035
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Undercover VH15-026-0014
10. Mette (VRL-13589) - Vaniljataivas
11. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
12. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huima VH17-018-0823
14. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
15. Veera R. (VRL-10735) - Varpulammen James Bond VH16-018-2767
16. Tierra (VRL-02841) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129
17. Jannica (VRL-04799) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012
18. Enni (VRL-09601) - Laulukiero VH17-018-0608
19. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Hapsiainen VH17-018-0168
20. Jenny (VRL-12948) - Varkaanvalkea VH16-018-1446
21. Jenny (VRL-12948) - Hengenvaaran Mokka VH16-018-1337
22. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
23. Saila (VRL-05775) - Romaine Ly
24. Veera R. (VRL-10735) - Hiprakan Hullunmylly VH16-018-2813
25. narri (VRL-06046) - Lapinleimu
26. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Torkku VH17-018-0822
27. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
28. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Riimitys VH17-018-0170
29. yaren (VRL-04468) - Vinhama VH17-018-0522
30. yaren (VRL-04468) - Vähäpellon Nokiriekko VH17-018-0173
31. Enni (VRL-09601) - Suvikannel VH17-018-0849
32. Mette (VRL-13589) - Smile with Style Wolf
33. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
34. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370 

Luokka 3, CIC1 (avoin kaikille) (37 osallistujaa)
1. mori-mori (VRL-11325) - Kalmaliljoja VH17-018-0686 
2. Eenu (VRL-13600) - Hattuvaaran Vilperi 
3. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754 
4. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100 
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Mintti 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Paperisiipi VH17-018-0874 
7. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119
8. Veera R. (VRL-10735) - Goldway Letisha VH12-066-0073
9. Jenny (VRL-12948) - Tarinankertoja VH15-018-0356
10. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sudensielu VH17-018-0824
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
13. Veera R. (VRL-10735) - Kürdun Kiazna VH15-066-0071
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Topias VH17-018-0845
15. mori-mori (VRL-11325) - Pähkinäallergia VH16-018-2028
16. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Vilu VH16-018-1650
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
18. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
19. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Norriska VH17-018-0843
21. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Utu VH17-018-0846
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
24. mori-mori (VRL-11325) - Kaaheen Kipinäherkkä VH17-018-0685
25. Eenu (VRL-13600) - Huithapeli
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
27. Tirppa (VRL-01317) - Kärmeniemen Knölsvan
28. Mette (VRL-13589) - Jarl
29. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Kirosanakirja
30. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
31. felissa (VRL-04000) - Varismäen Vilmiira VH17-018-0736
32. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
33. Jannica (VRL-04799) - Poniniemen End of Thunder VH16-027-0077
34. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
35. Tirppa (VRL-01317) - Runon Melviira
36. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Haamuviili
37. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa