KERJ Kenttäratsastuskilpailut 12.05.2017


Kilpailupäivä: 12.05.2017
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.05.2017
Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 40 osallistujaa/luokka.
4 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ411-430, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 39/40 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 34/40 TULOKSET!
3. CIC1 (avoin kaikille) 37/40 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.05.2017 klo 13.40

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (avoin kaikille) (39 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Strawberry Jade VH16-022-0009 
2. narri (VRL-06046) - Kanervasavu 
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen VH17-018-0216 
4. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Hallanvaara 
6. Jannica (VRL-04799) - Huvitutin Talvipakkanen VH16-018-1595 
7. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
8. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Jänisjahti VH16-018-2458
9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
10. Mette (VRL-13589) - 26 Reasons to Date Me
11. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini VH17-018-0202
12. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
13. Mette (VRL-13589) - 24 Shades of Blonde
14. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva VH16-018-2419
15. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Tiuku VH16-018-2611
16. Ireth (VRL-03777) - Genheit Deiniel VH15-022-0063
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Himalaja VH17-018-0458
19. narri (VRL-06046) - Kuuralehdon Karnevaali
20. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kanttarelli VH16-018-2340
22. narri (VRL-06046) - Vieno Viettelys
23. Jenny (VRL-12948) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
24. mori-mori (VRL-11325) - Viikatevalkeat VH17-018-0208
25. Hapero (VRL-06115) - Viisikon Hajamieli VH17-018-0656
26. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jäälintu VH17-018-0606
28. mori-mori (VRL-11325) - Mielikuoli VH16-018-0146
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
30. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Kaskivelho VH17-018-0550
31. narri (VRL-06046) - Harmorhia
32. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
33. Mette (VRL-13589) - 22nd Century
34. Mette (VRL-13589) - 27 Tropical Pineapples
35. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Taikajuoma VH17-018-0758
36. Jenny (VRL-12948) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
37. Anne (VRL-06858) - Virmalan Viima VH16-018-1918
38. PJ (VRL-14469) - Saippuaprinssi
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582 

Luokka 2, Helppo (avoin kaikille) (34 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Hengenvaaran Mokka VH16-018-1337 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaara Siperia VH17-018-0844 
3. Jenny (VRL-12948) - Ventoksen Haamusuklaa VH14-018-2035 
4. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Undercover VH15-026-0014 
6. Veera R. (VRL-10735) - Oopstherewasanerror VH15-006-0402
7. yaren (VRL-04468) - Vähäpellon Nokiriekko VH17-018-0173
8. Veera R. (VRL-10735) - Varpulammen James Bond VH16-018-2767
9. Saila (VRL-05775) - Romaine Ly
10. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
11. Veera R. (VRL-10735) - Hiprakan Hullunmylly VH16-018-2813
12. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448
13. Jannica (VRL-04799) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012
14. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Riimitys VH17-018-0170
15. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
16. narri (VRL-06046) - Lapinleimu
17. Enni (VRL-09601) - Suvikannel VH17-018-0849
18. yaren (VRL-04468) - Vinhama VH17-018-0522
19. Veera R. (VRL-10735) - Aaveen Pakokauhu VH16-018-0859
20. felissa (VRL-04000) - Hittavainen VH17-018-0670
21. Mette (VRL-13589) - Smile with Style Wolf
22. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Hapsiainen VH17-018-0168
23. Enni (VRL-09601) - Laulukiero VH17-018-0608
24. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
25. Jenny (VRL-12948) - Varkaanvalkea VH16-018-1446
26. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
27. Mette (VRL-13589) - Vaniljataivas
28. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
29. Tierra (VRL-02841) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129
30. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Torkku VH17-018-0822
31. Enni (VRL-09601) - Maakahinen VH17-018-0848
32. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
33. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
34. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huima VH17-018-0823 

Luokka 3, CIC1 (avoin kaikille) (37 osallistujaa)
1. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
2. Mette (VRL-13589) - Jarl 
3. Eenu (VRL-13600) - Hattuvaaran Vilperi 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Paperisiipi VH17-018-0874 
5. Jenny (VRL-12948) - Tarinankertoja VH15-018-0356 
6. mori-mori (VRL-11325) - Kalmaliljoja VH17-018-0686 
7. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Norriska VH17-018-0843
9. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071
10. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Haamuviili
11. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
12. Veera R. (VRL-10735) - Goldway Letisha VH12-066-0073
13. Tirppa (VRL-01317) - Kärmeniemen Knölsvan
14. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Topias VH17-018-0845
16. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Vilu VH16-018-1650
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Utu VH17-018-0846
18. Eenu (VRL-13600) - Huithapeli
19. Tirppa (VRL-01317) - Runon Melviira
20. mori-mori (VRL-11325) - Pähkinäallergia VH16-018-2028
21. Jannica (VRL-04799) - Poniniemen End of Thunder VH16-027-0077
22. mori-mori (VRL-11325) - Kaaheen Kipinäherkkä VH17-018-0685
23. felissa (VRL-04000) - Varismäen Vilmiira VH17-018-0736
24. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
26. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Kirosanakirja
28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119
29. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
30. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
31. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
32. Veera R. (VRL-10735) - Kürdun Kiazna VH15-066-0071
33. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Mintti
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
36. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sudensielu VH17-018-0824
37. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa