ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 06.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ771-800, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 22.07.2019 klo 12.00

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520 
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574 
3. jabberjinx (VRL-13570) - Lively Tea Time VH18-031-0308
4. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719 
5. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Lupiini VH19-018-0319 
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
8. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chi Chi Chianti
10. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Etna VH19-018-0365
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
12. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
13. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
14. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Irish Mist
15. Viixi (VRL-139239) - Syysheila VH19-018-0686
16. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
17. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
19. Nintsu (VRL-01851) - Summer Fun MPB VH17-023-0101
20. Nintsu (VRL-01851) - Persian Sultan MPB VH17-023-0102
21. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368
22. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971
23. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
24. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
25. Nintsu (VRL-01851) - Newton MPB VH18-023-0014
26. Viixi (VRL-139239) - Raivoriimut VH19-018-0654
27. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
28. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
29. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
30. Viixi (VRL-139239) - Vappulan Alikeisari VH19-018-0655 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Viixi (VRL-139239) - Raivoriimut VH19-018-0654 
2. jabberjinx (VRL-13570) - Lively Tea Time VH18-031-0308
3. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589 
4. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574 
6. Viixi (VRL-139239) - Vappulan Alikeisari VH19-018-0655
7. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
8. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Etna VH19-018-0365
9. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
11. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
12. Nintsu (VRL-01851) - Spicy-n-Sweet MPB VH17-023-0086
13. turjake (VRL-07415) - Kernfield Smooshie
14. Nintsu (VRL-01851) - Peekaboo MPB VH17-023-0088
15. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107
16. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719
17. Viixi (VRL-139239) - Syysheila VH19-018-0686
18. turjake (VRL-07415) - Kernfield Wafflewar
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
20. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Lupiini VH19-018-0319
21. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
23. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
25. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368
26. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
27. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
29. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair
30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647