ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 14.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ741-770, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 21.07.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe 
2. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 
3. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea 
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsody 
5. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222 
6. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
7. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
8. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
10. turjake (VRL-07415) - Kernfield Wafflewar
11. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411
12. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101
13. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
14. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
15. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
16. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
17. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
19. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Kiukkupussi VH18-018-1360
20. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
21. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
22. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Aida
23. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali
24. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109
25. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
26. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
27. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368
28. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680
29. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali 
2. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636 
3. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232 
4. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 
5. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628 
6. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
7. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657
8. enna (VRL-14704) - Kaihon Kalmantiera VH18-018-2254
9. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368
10. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
12. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
13. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
15. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chi Chi Chianti
16. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413
17. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
18. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
19. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea
20. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
21. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
23. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079
24. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Irish Mist
25. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
26. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680
27. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
29. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
30. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960