ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 02.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ741-770, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 21.07.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali 
2. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620 
3. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105 
4. turjake (VRL-07415) - Kernfield Wafflewar
5. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Kiukkupussi VH18-018-1360 
6. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101
7. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
8. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
9. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
10. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109
11. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368
12. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea
13. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
14. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
15. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
16. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411
17. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091
18. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
19. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Aida
20. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
21. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsody
22. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
23. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
25. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680
26. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
27. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
28. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
30. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960 
2. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657 
3. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497 
4. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573 
6. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
7. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102
8. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
10. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chi Chi Chianti
11. enna (VRL-14704) - Kaihon Kalmantiera VH18-018-2254
12. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
13. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
14. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea
15. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
16. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
17. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
18. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
19. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
20. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
21. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Irish Mist
22. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413
23. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
24. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali
25. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
26. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
28. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
29. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680
30. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636