ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 01.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ741-770, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 21.07.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 
2. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 
3. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Kiukkupussi VH18-018-1360 
4. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091 
5. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620 
6. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
8. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411
9. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
10. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
11. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680
12. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
14. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
15. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
16. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsody
18. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109
19. turjake (VRL-07415) - Kernfield Wafflewar
20. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
21. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
23. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
26. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
27. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
28. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea
29. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
30. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Aida 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529 
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573 
3. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600 
4. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 
5. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Ali 
6. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079
7. enna (VRL-14704) - Kaihon Kalmantiera VH18-018-2254
8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
9. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chi Chi Chianti
12. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
13. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
14. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea
15. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Irish Mist
18. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413
19. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
20. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus VH19-027-0065
21. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kalvin VH19-027-0064
22. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
23. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
24. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Luikuri VH19-018-0368
25. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
26. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102
27. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960
28. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
29. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
30. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609