ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 24.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ681-710, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 13.04.2019 klo 15.08

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326 
2. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154 
3. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 
4. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 
6. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
7. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
8. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
10. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
11. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
12. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
13. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
14. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
16. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
17. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
19. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
20. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
21. Sorel (VRL-00884) - Casparow
22. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
23. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
25. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
26. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
27. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
28. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059
29. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
30. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154 
2. Sylvi (VRL-08179) - Humun Revontuli VH19-018-0026 
3. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
4. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
5. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001 
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
7. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
8. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
9. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
12. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
13. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
14. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
15. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
16. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
18. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041
19. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
20. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
21. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
22. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
23. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
24. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
25. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
27. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
28. Sorel (VRL-00884) - Casparow
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
30. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia