ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 19.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ681-710, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 13.04.2019 klo 15.08

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120 
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 
4. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002 
5. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001 
6. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850
7. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
8. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
9. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
10. Sorel (VRL-00884) - Casparow
11. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
12. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
13. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
14. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
15. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
16. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
17. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
18. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
19. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
21. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
22. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
24. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
27. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
29. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
30. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299 
2. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 
3. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913 
5. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072 
6. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
7. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
8. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
9. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
10. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
11. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
12. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
14. Sorel (VRL-00884) - Casparow
15. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
16. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
17. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
18. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
19. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
20. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
21. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
22. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041
23. Sylvi (VRL-08179) - Humun Revontuli VH19-018-0026
24. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
26. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
27. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
28. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki