ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 18.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ681-710, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 13.04.2019 klo 15.08

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
2. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029 
3. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979 
6. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
9. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
10. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
11. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
13. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
14. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850
15. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
16. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
18. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
19. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
21. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
22. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
23. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
24. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
25. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
26. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
27. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
28. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
29. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
30. Sorel (VRL-00884) - Casparow 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
2. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri 
3. Sorel (VRL-00884) - Casparow 
4. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046 
5. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002 
6. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
7. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
8. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041
9. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
13. Sylvi (VRL-08179) - Humun Revontuli VH19-018-0026
14. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
15. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
16. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
17. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
18. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
20. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
21. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
23. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
24. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
25. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
26. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
27. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
28. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
29. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
30. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001