ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 15.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ681-710, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 13.04.2019 klo 15.08

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Casparow 
2. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 
3. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
4. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250 
5. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043 
6. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
7. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
8. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850
9. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
10. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
12. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
13. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
14. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
15. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
17. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
18. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
19. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
20. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
21. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
23. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
24. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
25. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
27. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
28. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
29. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154 
2. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri 
4. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078 
5. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
6. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
7. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
8. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
9. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
10. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
11. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
12. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
13. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
14. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
15. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
16. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
17. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
18. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
20. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
22. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
23. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
24. Sorel (VRL-00884) - Casparow
25. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
28. Sylvi (VRL-08179) - Humun Revontuli VH19-018-0026
29. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
30. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207