ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 13.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ681-710, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 13.04.2019 klo 15.08

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 
2. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
3. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 
4. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299 
6. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
8. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
10. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
12. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
13. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
14. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
15. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
16. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
17. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059
18. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
19. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
20. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
21. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
23. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
24. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
25. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
26. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
27. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
28. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
29. Sorel (VRL-00884) - Casparow
30. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Casparow 
2. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043 
3. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
4. Sylvi (VRL-08179) - Humun Revontuli VH19-018-0026 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 
6. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
7. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
8. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
9. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
10. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
14. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
15. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
16. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
17. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
19. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
20. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
22. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
23. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
24. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
25. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
26. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
27. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
28. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
30. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001