ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 06.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ681-710, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 13.04.2019 klo 15.08

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 
2. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979 
4. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 
5. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 
6. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
7. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
9. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
10. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
11. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
12. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
13. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
15. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
16. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
17. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
19. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
20. Sorel (VRL-00884) - Casparow
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
22. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
23. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
24. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
25. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
26. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
27. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
29. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
30. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
2. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 
3. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154 
4. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
7. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
8. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
9. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
10. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041
11. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
12. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
14. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
15. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
16. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
17. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
18. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
19. Sorel (VRL-00884) - Casparow
20. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
22. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
23. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
24. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
26. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
27. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
29. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
30. Sylvi (VRL-08179) - Humun Revontuli VH19-018-0026