ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 05.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ681-710, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 tulokset!
2. 100cm 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 13.04.2019 klo 15.08

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 
2. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 
4. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913 
6. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
7. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
9. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Korpisielu VH19-018-0029
10. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850
11. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
13. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
14. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
15. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046
16. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
17. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
18. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
19. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
20. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
21. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
22. Sylvi (VRL-08179) - Viettelys VH18-018-2247
23. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
24. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059
25. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
27. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
28. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
29. Sorel (VRL-00884) - Casparow
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri 
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
3. sonya (VRL-09386) - Panthera v. Helmwald VH19-011-0046 
4. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
5. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
6. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
7. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikku-Velho VH17-018-1913
9. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
10. sonya (VRL-09386) - Heidseck Tigris VH19-011-0043
11. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
12. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920
13. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
14. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041
15. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aavesoturi VH17-018-1979
17. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
18. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
19. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
20. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
22. Benjamin (VRL-12637) - How Do You Like Them Apples? VH19-115-0001
23. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
25. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
26. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
27. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
28. Sylvi (VRL-08179) - Humun Revontuli VH19-018-0026
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
30. Sorel (VRL-00884) - Casparow