ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 10.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius 
2. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
3. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles 
4. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 
5. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 
6. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
7. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
9. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
11. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
13. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
14. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
15. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
16. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
18. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi
19. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
21. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
22. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
23. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
24. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
25. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
26. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
27. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki
28. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
29. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan 
2. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 
4. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
8. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
9. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
11. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
12. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
13. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
14. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
15. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
16. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
17. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
18. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
19. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
21. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
23. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
26. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
27. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
28. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
29. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
30. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073