ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 09.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 
2. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki 
3. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 
4. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
6. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
7. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
8. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
9. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
11. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
12. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
15. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
16. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
18. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
19. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
20. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
21. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
22. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
23. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
24. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
26. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
28. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
29. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
30. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
2. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen 
3. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 
6. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
10. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
11. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
12. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
13. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
14. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
15. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
16. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
17. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
18. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
19. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
20. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
21. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
22. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
23. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
25. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
26. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
27. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
30. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240