ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 08.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether 
2. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
3. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
4. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101 
5. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
7. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
8. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
10. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
11. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
12. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
14. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi
15. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
16. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
18. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
19. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
21. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
22. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
23. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
24. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
25. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
28. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
29. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 
2. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101 
3. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298 
4. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 
5. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan 
6. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
9. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
10. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
11. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
13. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
14. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
15. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
16. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
19. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
20. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
21. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
23. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
25. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
26. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
27. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
28. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
29. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
30. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074