ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 07.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 
3. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 
5. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 
6. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
8. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
10. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
11. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
12. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
13. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
14. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi
15. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
16. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
19. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
20. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
21. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
22. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
23. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
25. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
26. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
27. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
28. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
29. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
30. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether 
2. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121 
3. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120 
4. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 
6. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
7. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
9. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
11. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
12. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
13. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
14. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
16. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
19. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
20. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
22. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
23. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
24. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
25. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
26. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
27. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
30. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022