ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 06.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
3. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 
5. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 
6. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
8. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
9. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
10. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
11. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
12. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
13. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
14. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi
15. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
16. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
18. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
19. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
21. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
22. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
24. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
25. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
26. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
27. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki
28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
29. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
30. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
2. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether 
3. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101 
4. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 
5. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 
6. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
9. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
11. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
12. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
14. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
15. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
16. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
17. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
18. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
19. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
20. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
21. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
23. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
24. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
25. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
26. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
27. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
30. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022