ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 05.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki 
2. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
3. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 
4. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi 
5. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
7. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
8. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
9. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
10. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
11. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
13. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
14. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
16. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
17. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
18. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
19. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
21. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
22. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
23. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
25. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
28. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
29. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
30. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
2. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
3. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
7. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
8. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
9. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
10. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
11. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
12. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
14. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
15. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
16. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
17. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
19. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
20. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
21. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
22. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
23. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
24. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
25. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
26. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
27. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
28. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
29. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
30. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120