ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 04.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles 
2. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
3. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen 
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia 
5. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
7. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
8. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
9. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
11. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
12. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
13. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
15. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki
16. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
18. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
19. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
20. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
21. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
23. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
26. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi
27. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
28. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
29. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
30. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
2. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen 
3. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 
4. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
6. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
7. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
8. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
9. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
10. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
11. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
12. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
13. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
14. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
15. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
18. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
19. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
20. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
21. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
22. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
23. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
24. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
25. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
27. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
28. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
29. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi