ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 02.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
2. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121 
3. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 
4. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
6. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
7. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki
8. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
9. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
10. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
11. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
12. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
13. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
14. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
15. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
16. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
18. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
20. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
21. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
22. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
23. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
26. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
29. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
30. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 
2. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
3. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 
4. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
6. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
8. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
10. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
11. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
12. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
13. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
14. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
15. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
16. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
17. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
19. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
20. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
21. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
22. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
24. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
25. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
26. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
27. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
28. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
30. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje