ERJ Esteratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 01.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ661-670, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 21.02.2019 klo 11.37

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
2. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles 
3. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 
4. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
5. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Tovi 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
8. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
9. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
10. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
11. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
12. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
13. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
15. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
16. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
17. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
18. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
19. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
21. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
22. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
23. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
24. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
26. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
27. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
29. Pierre (VRL-10531) - Syrjän Näkki
30. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia 
3. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 
4. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
6. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
7. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
9. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
10. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
11. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
12. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether
13. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
16. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
18. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073
19. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123
20. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
21. Dimma (VRL-08204) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
22. Tinsu (VRL-12410) - Vaskooli
23. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
25. Dimma (VRL-08204) - Liljan Villiunelma VH19-018-0101
26. Dimma (VRL-08204) - Nerywick Lovebird VH16-027-0121
27. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074
28. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
30. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen