ERJ Esteratsastuskilpailut 30.07.2018


Kilpailupäivä: 30.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ601-630, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.06.2018 klo 15.35

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
2. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908 
3. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061 
4. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
6. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mahoton VH18-018-0933
8. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou
9. Hazel (VRL-14333) - Leonia
10. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
11. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
12. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka
13. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
14. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
15. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
18. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakunkku VH18-018-0790
20. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
21. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
22. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
23. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
24. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
25. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
26. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
27. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
28. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
30. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 
2. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874 
3. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave 
4. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939 
5. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
6. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
7. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
8. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
9. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
10. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
11. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena
13. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
15. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
16. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
17. Hazel (VRL-14333) - Leonia
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kepponen VH18-018-0944
19. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
20. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932
22. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou
23. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
24. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
25. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San
26. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
27. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet
28. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
29. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
30. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038