ERJ Esteratsastuskilpailut 22.07.2018


Kilpailupäivä: 22.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ601-630, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.06.2018 klo 15.35

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mahoton VH18-018-0933
3. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209 
4. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakunkku VH18-018-0790 
6. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
7. Hazel (VRL-14333) - Leonia
8. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
9. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
10. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
11. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
12. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
13. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
14. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
15. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
16. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
17. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
18. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
19. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908
20. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka
21. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak
22. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
24. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
26. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
27. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
28. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
29. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
30. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
2. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus 
3. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
4. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kepponen VH18-018-0944 
6. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet
7. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
9. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
10. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
11. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
12. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
13. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932
15. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
16. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
17. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
18. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
19. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
20. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San
21. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
22. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
23. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
24. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena
26. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
27. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou
28. Hazel (VRL-14333) - Leonia
29. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
30. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038