ERJ Esteratsastuskilpailut 20.07.2018


Kilpailupäivä: 20.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ601-630, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.06.2018 klo 15.35

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217 
2. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
3. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908 
4. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mahoton VH18-018-0933
6. Hazel (VRL-14333) - Leonia
7. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
8. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
9. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
10. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
11. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
12. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
13. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
14. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka
15. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
16. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
17. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak
18. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
19. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
20. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
21. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
22. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
23. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
24. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
26. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakunkku VH18-018-0790
29. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou
30. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
2. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
3. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038 
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kepponen VH18-018-0944 
5. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061 
6. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San
7. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
8. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
9. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
10. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
11. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
12. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932
14. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
15. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
16. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
17. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
18. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
19. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
20. Hazel (VRL-14333) - Leonia
21. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
22. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
23. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
24. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
25. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena
27. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
29. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
30. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou