ERJ Esteratsastuskilpailut 12.07.2018


Kilpailupäivä: 12.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ601-630, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.06.2018 klo 15.35

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 
2. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
3. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874 
4. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
5. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave 
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mahoton VH18-018-0933
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakunkku VH18-018-0790
8. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
9. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
10. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
11. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
12. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak
13. Hazel (VRL-14333) - Leonia
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
15. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
17. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
18. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou
19. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka
20. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
21. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
22. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
23. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
24. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
25. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
26. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
27. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908
28. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
29. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
30. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873 
2. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
3. Hazel (VRL-14333) - Leonia 
4. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou 
5. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081 
6. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
7. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
8. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
9. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
10. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
11. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
12. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
13. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
14. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
15. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
16. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
17. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
18. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
19. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
20. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kepponen VH18-018-0944
22. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena
25. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
26. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
28. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
29. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet
30. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874