ERJ Esteratsastuskilpailut 11.07.2018


Kilpailupäivä: 11.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ601-630, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.06.2018 klo 15.35

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakunkku VH18-018-0790 
3. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
4. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873 
5. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou 
6. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
7. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908
8. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
9. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak
10. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
11. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
12. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
14. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
15. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
16. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mahoton VH18-018-0933
18. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
19. Hazel (VRL-14333) - Leonia
20. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
21. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
22. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
23. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
24. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
25. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
26. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
28. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
29. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
30. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932 
3. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
4. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038 
5. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou 
6. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
7. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
8. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
9. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kepponen VH18-018-0944
11. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
12. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
13. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
14. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
15. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
16. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
17. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
18. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
19. Hazel (VRL-14333) - Leonia
20. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San
21. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
22. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
23. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
24. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
25. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
27. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
28. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena
30. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja