ERJ Esteratsastuskilpailut 01.07.2018


Kilpailupäivä: 01.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ601-630, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.06.2018 klo 15.35

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patakunkku VH18-018-0790 
2. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 
4. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
5. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou 
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
7. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
8. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
9. Hazel (VRL-14333) - Leonia
10. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
11. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
12. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mahoton VH18-018-0933
14. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
15. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
16. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
17. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
18. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
19. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
20. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
21. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
22. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
23. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209
24. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
25. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
27. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
28. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak
29. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
30. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Kelham Balou 
2. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939 
3. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
4. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873 
5. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski VH15-018-2209 
6. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
7. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
8. Kida (VRL-08368) - Winsmore Casino
9. Liia (VRL-11284) - Villahaan Samettihaave
10. Kida (VRL-08368) - Windstone Bergerac VH18-022-0038
11. Liia (VRL-11284) - Nupun Vaskivitja VH18-018-0874
12. Milma (VRL-14149) - Vaniman Veenneito VH15-018-2217
13. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
14. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
15. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet
16. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
17. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932
19. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
21. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
22. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
23. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
24. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kepponen VH18-018-0944
26. Hazel (VRL-14333) - Leonia
27. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
28. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena
30. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049