ERJ Esteratsastuskilpailut 18.06.2018


Kilpailupäivä: 18.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ581-600, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!
3. 100cm 30/30 TULOKSET!
4. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 31.05.2018 klo 22.24

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
2. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Timina VH15-018-2303
3. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020 
5. Paige (VRL-14685) - Perrins 
6. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072
7. Paige (VRL-14685) - Asraia
8. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
9. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
10. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
11. reibili (VRL-10965) - Gecko
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale
13. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
15. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
17. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
19. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064
20. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
21. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
22. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
23. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796
25. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
26. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
27. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
28. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
29. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Blåsvala VH17-018-1453
30. Paige (VRL-14685) - Venus 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
2. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
3. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale 
5. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
7. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365
8. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
9. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
10. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
12. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
13. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
14. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064
15. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818
16. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
17. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
18. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
19. Paige (VRL-14685) - Venus
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176
21. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796
22. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
23. Paige (VRL-14685) - Asraia
24. Paige (VRL-14685) - Perrins
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981
26. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
29. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Jafar VH16-018-2655 

Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari 
3. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
4. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa 
6. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Viehättävän Saturnus VH16-018-1247
8. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika
9. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
10. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493
11. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076
12. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035
13. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
14. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
15. Hazel (VRL-14333) - Leonia
16. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013
17. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
19. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Jukolan Järvineito VH16-018-1327
21. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
22. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi
23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912
24. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
25. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
26. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
27. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
28. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946
29. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 

Luokka 4, 100cm (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
2. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
3. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493 
4. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823 
5. Hazel (VRL-14333) - Leonia 
6. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013
7. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi
8. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
9. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946
10. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
11. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
12. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
14. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
15. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912
17. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
18. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076
19. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
20. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
21. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Varjoruhtinas VH16-018-1619
23. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika
24. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
25. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kanelipulla VH16-018-1630
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
28. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
29. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari