ERJ Esteratsastuskilpailut 16.06.2018


Kilpailupäivä: 16.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ581-600, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!
3. 100cm 30/30 TULOKSET!
4. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 31.05.2018 klo 22.24

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Paige (VRL-14685) - Asraia 
2. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta 
3. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
4. Paige (VRL-14685) - Venus 
5. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
7. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072
8. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
9. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
12. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796
14. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818
15. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
16. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064
17. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Timina VH15-018-2303
18. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901
19. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale
22. Paige (VRL-14685) - Perrins
23. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
25. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä
26. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
27. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
28. reibili (VRL-10965) - Gecko
29. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Blåsvala VH17-018-1453
30. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176 
3. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061 
4. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818 
5. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017 
6. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
7. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
8. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072
9. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
10. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
11. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
12. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
13. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
14. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
15. Paige (VRL-14685) - Venus
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Jafar VH16-018-2655
17. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901
18. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
19. Paige (VRL-14685) - Asraia
20. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796
23. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
25. Paige (VRL-14685) - Perrins
26. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä
27. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064
28. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale
30. reibili (VRL-10965) - Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982

Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946 
2. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
3. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
4. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 
5. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493 
6. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
7. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912
9. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013
10. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
12. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
13. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
15. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
16. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi
17. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035
18. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Viehättävän Saturnus VH16-018-1247
21. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
22. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086
23. Hazel (VRL-14333) - Leonia
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
26. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
27. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
28. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Jukolan Järvineito VH16-018-1327
30. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076 

Luokka 4, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Leonia 
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
3. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari 
5. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
6. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
7. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823
8. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946
9. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
10. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
11. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076
12. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Varjoruhtinas VH16-018-1619
14. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658
15. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
16. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika
17. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
18. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
21. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kanelipulla VH16-018-1630
23. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086
24. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
25. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
27. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
28. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
29. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493
30. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013