ERJ Esteratsastuskilpailut 14.06.2018


Kilpailupäivä: 14.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ581-600, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!
3. 100cm 30/30 TULOKSET!
4. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 31.05.2018 klo 22.24

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061 
2. Paige (VRL-14685) - Asraia 
3. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072 
4. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796 
6. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale
9. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
10. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
12. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064
13. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818
14. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä
15. reibili (VRL-10965) - Gecko
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
17. Paige (VRL-14685) - Perrins
18. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Timina VH15-018-2303
19. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
21. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
22. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
23. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Blåsvala VH17-018-1453
24. Paige (VRL-14685) - Venus
25. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
26. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901
27. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
30. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
2. Paige (VRL-14685) - Perrins 
3. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365 
4. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale 
6. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä
7. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981
8. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
9. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072
10. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
11. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
12. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
13. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
14. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633
16. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Jafar VH16-018-2655
18. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
19. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176
21. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796
22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
23. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
24. Paige (VRL-14685) - Venus
25. Paige (VRL-14685) - Asraia
26. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901
27. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818
28. reibili (VRL-10965) - Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982
29. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
30. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064 

Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
2. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
3. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
4. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
5. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
6. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Jukolan Järvineito VH16-018-1327
8. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
9. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
10. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
12. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493
13. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013
14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
15. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
16. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035
17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912
18. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076
19. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari
21. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
22. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika
23. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Viehättävän Saturnus VH16-018-1247
25. Hazel (VRL-14333) - Leonia
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
27. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
28. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
29. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946
30. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448 

Luokka 4, 100cm (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
2. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
3. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912 
4. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013 
5. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kanelipulla VH16-018-1630
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
8. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
9. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
11. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Varjoruhtinas VH16-018-1619
14. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
15. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
16. Hazel (VRL-14333) - Leonia
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari
18. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
19. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
20. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika
21. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823
22. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493
23. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
24. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658
25. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
27. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076
28. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
29. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086
30. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050