ERJ Esteratsastuskilpailut 13.06.2018


Kilpailupäivä: 13.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla ERJ581-600, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. 100cm 30/30 TULOKSET!
2. 100cm 30/30 TULOKSET!
3. 100cm 30/30 TULOKSET!
4. 100cm 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 31.05.2018 klo 22.24

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, 100cm (30 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818 
2. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064 
3. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365 
4. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
5. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Timina VH15-018-2303 
6. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale
8. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
10. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
11. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
12. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
14. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä
15. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
16. Paige (VRL-14685) - Asraia
17. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
18. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
19. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
20. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901
21. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
23. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
24. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Blåsvala VH17-018-1453
25. reibili (VRL-10965) - Gecko
26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796
27. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
28. Paige (VRL-14685) - Perrins
29. Paige (VRL-14685) - Venus
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020 

Luokka 2, 100cm (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633 
3. Natalia (VRL-05175) - Surmansuukko VH18-018-0818 
4. reibili (VRL-10965) - Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982
5. Shannon. (VRL-05645) - MJA Fahd Hasib VH18-003-0064 
6. Paige (VRL-14685) - Perrins
7. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
8. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
9. Paige (VRL-14685) - Venus
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176
11. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Rimiina VH17-018-1973
12. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
13. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
14. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
15. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
16. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981
17. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Unimurina VH17-018-1796
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadun Jafar VH16-018-2655
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Vainaanvale
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
22. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
23. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä
24. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
25. Paige (VRL-14685) - Asraia
26. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
27. Shannon. (VRL-05645) - Galal Quintet VH18-003-0072
28. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH16-012-0365
29. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
30. sarqquu (VRL-04374) - Liljan Utuhuntu VH17-018-1901 

Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Jukolan Järvineito VH16-018-1327 
2. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika 
3. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086 
4. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453 
5. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
6. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi
7. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
8. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
9. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
10. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Viehättävän Saturnus VH16-018-1247
13. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
15. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
17. Hazel (VRL-14333) - Leonia
18. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013
19. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493
20. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
21. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
22. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
23. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946
24. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
25. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035
28. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
29. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448
30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912 

Luokka 4, 100cm (30 osallistujaa)
1. Shannon. (VRL-05645) - Dariusz MJA VH18-003-0086 
2. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493 
3. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
4. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453 
5. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
6. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Harminhengetär VH17-018-1912
8. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
11. Natalia (VRL-05175) - Hirttivaaran Klaavatar VH18-018-0110
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
13. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106
14. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823
15. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pullamaakari
17. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
18. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Baltic Arthur VH16-025-0013
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kanelipulla VH16-018-1630
21. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
22. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Cephanos VH18-003-0076
23. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658
24. Natalia (VRL-05175) - Satukirjasta Karannut VH17-018-1946
25. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
26. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Varjoruhtinas VH16-018-1619
28. Hazel (VRL-14333) - Leonia
29. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika
30. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka